Eurojackpot: 45 000 000 zł
Lotto: 3 000 000 zł

Ekstra Pensja dla Gracza w Warszawie


Opublikowano: 03.08.2015,

Ekstra Pensja dla Gracza w Warszawie

2 sierpnia 2015 r. jednej z osób grających w Ekstra Pensję w naszej pięknej stolicy Warszawie udało się rozbić główną wygraną. Do Gracza trafi teraz ponad milion złotych wypłacanych w formie comiesięcznej pensji przez 20 lat.

Pensja ta wyniesie 5 000 przed opodatkowaniem, a po jego odliczeniu (10 %), gracz będzie mógł cieszyć się na czysto z kwoty 4 500 zł. Po całym okresie wypłat będzie to aż 1 080 000 zł. Pieniądze te podlegają prawom dziedziczenia i uwzględnieniu podczas pobierania pożyczek czy kredytów.

02.08 w Ekstra Pensji padły liczby: 2, 7, 25, 27, 28, a także dodatkowa 4. Szczęśliwą okazała się kolektura umieszczona na skrzyżowaniu dwóch ulic - Zielnej i Świętokrzyskiej. Kupiono tu trzy zakłady, z czego jeden był trafny i upoważnia do odebrania wysokiej nagrody pieniężnej.

Okazuje się, że to już trzecia Pensja w Warszawie. Dotychczas po trzy Pensje padły w Włocławku i Wrocławiu! Jesteśmy niezwykle ciekawi czy trend ten się utrzyma i gracze będą więcej trafiać w tych dużych aglomeracjach na literę "W". Duża ilość osób grających w gry losowe na pewno zwiększa szanse danego miasta do wysunięcia się na prowadzenie w rankingu. Kiedy dużo osób gra to w każdej grze jest też proporcjonalnie więcej wygranych, co podlega regułom matematycznego prawdopodobieństwa. Jednak wygranych głównych jest relatywnie mało, przykładowo w Ekstra Pensja od rozpoczęcia tej loterii w Polsce, czyli przez ok. 10 miesięcy padło 30 wygranych.

Wysyp wygranych w Keno

Przy okazji musimy nadmienić o ostatnim wysypie wygranych w grze Keno, która jest bardzo podobna do Multi Multi, ale losuje się spośród 70 kul, oraz losowanai odbywają się co 5 minut. Cechą charakterystyczną jest też fakt, że w gruncie rzeczy jest to jedyna gra Totalizatora Sportowego, która rzeczywiście jest liczbowa. Algorytm wykorzystujący nieoznaczoność kwantową losuje liczby, a nie jak to w przypadku innych gier kule z bębna.

Sześć wysokich wygranych padło w dwa dni w Keno. 200 000 złotych wygrano w Gostyninie i Szczecinie. Stało się to 24 lipca, jedna z osób kupiła tylko jeden zakład, a druga zakład na wiele losowań. W obu przypadkach trafiono 10 z 10 liczb. W dniu poprzednim ktoś wygrał 50 000 zł też w Szczecinie. Inne wysokie wygrane w Keno opiewały na 15 oraz 10(x2) tys. złotych we Wrocławiu i Ząbkowicach Śląskich.

Źródło: lotto.pl


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj