Strona www.wynikilotto.net.pl nie współpracuje z organizatorem gier liczbowych i loterii pieniężnych Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., który jest jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Dzisiaj do wygrania w Lotto - 5 000 000 zł


24.10.2015,


Dzisiaj do wygrania w Lotto - 5 000 000 zł

Zasady Lotto są proste i pewnie dlatego jest to tak popularna gra w Polsce. Na jej wyniki czekają z niecierpliwością gracze każdego wtorku, czwartku i soboty. Wystarczy wybrać swoje 6 liczb spośród losowanych 49. Jeśli je trafisz - miliony są twoje.

Po godzinie 21:40 okaże się czy lotto wyniki będą dla kogoś łaskawe. Oprócz zwykłych zakładów można zagrać systemem pełnym. Takie zakłady są znacznie droższe ale pozwalają skreślić od 7 do nawet 12 liczb co znacznie podnosi prawdopodobieństwo wygranej. Za zakład na 7 liczb zapłacisz 21 złotych, a na 12 liczb - 2772 złote. Możesz dodatkowo wziąć udział w losowaniu Lotto Plus odbywającym się zaraz po zwykłym losowaniu. Daje ono szansę na wygranie gwarantowanego miliona przy użyciu tych samych liczb na zakładzie. Aby wziąć udział dopłać złotówkę do zakładu zwykłego lub odpowiednio więcej do systemowych.

Obecna kumulacja wynika z tego, że w ostatnich dwóch losowaniach nikt nie trafił tak pożądanej szóstki. W przypadku plusa jednak nie działa zasada kumulacji (zawsze jest do wygrania okrągły milion, niezależnie od wyników).

Jeśli nie masz ochoty na grę w Lotto to dzisiaj odbędą się jeszcze losowania Mini Lotto, Multi Multi i Kaskady. W międzyczasie, co pięć minut odbywają się losowania Keno, którego wyniki są także na stronie.


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
AnulujStarszy artykuł: Perypetii z ustawą hazardową ciąg dalszy
Nowszy artykuł: Napad na kolekturę Lotto w Słupsku
kalendarz lotto

Reklama

NewsyPromocyjna Loteria Lotto od 19 lutego 2019

Loteria promocyjna Lotto trwa od 19 lutego do 2 marca .. | 21.02.2019


W piątek 1 lutego 2019 w Eurojackpot 240 mln złotych do wygrania

Rośnie kolejna duża kumulacja Eurojackpot. ! lutego można wygrać aż 240 milio.. | 28.01.2019


Zdrapka Kopalnia Diamentów wraca na życzenie Graczy

Totalizator Sportowy na życzenie Graczy wznawia zdrapkę Kopalnia Diamentów, kt.. | 23.01.2019


Informacje

Kontakt

Copyright wynikilotto.net.pl © 2009-2018 | Polityka Prywatności & Informacje o Cookies | Źródło danych: lotto.pl