Eurojackpot: 140 000 000 zł
Lotto: 7 000 000 zł
Wynikilotto.net.pl nie współpracuje z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., jedynym oficjalnym źródłem wyników.

Zagraj o 10 mln w Lotto i sprawdź kupon!


30.03.2015,


Zagraj o 10 mln w Lotto i sprawdź kupon!

Losowania Lotto odbywają się trzy razy w tygodniu, więc gdy nikt nie trafia poprawnie wyników to kumulacja rośnie dość szybko. Z taka sytuacją mamy do czynienia teraz, wystarczyły cztery nierozwiązane losowania i mamy kumulacje w wysokości 10 milionów złotych!

Zobaczmy wyniki lotto, które sprawiły nam tyle kłopotu w przewidzeniu - 11, 21, 30, 33, 40, 41. Padły one 28 marca 2015 roku o godzinie 21:40. Losowania odbywają się we wtorki, czwartki i soboty, więc w tygodniu masz trzy szanse na zgarnięcie gwarantowanych 2 mln złotych, no chyba, że tak jak teraz trwa kumulacja. Skąd się biorą kumulacje? Są one spowodowane przerzucaniem niewypłaconych środków za główną nagrodę na kolejne losowania. Możemy wtedy często usłyszeć w reklamach lub zobaczyć na bilbordach czy też stand'ach przed sklepami frazę spodziewana pula na najwyższe wygrane wyniesie.. i tu kwota. Należy zwrócić uwagę na słów spodziewane/przewidywane, gdyż szacunki opierają się też na szacunkach sprzedaży, nie tylko przekazanej puli. Przypomnijmy jeszcze wyniki lotto plus: 6, 23, 29, 37, 38, 45; gdzie także zabrakło wygranej pierwszego stopnia.

Gdzie sprawdzić szybko kupon po losowaniu?

Zrobisz to tutaj. Wystarczy, że zaznaczysz swoje liczby z kuponu w formularzu. Twoje typy podświetlą się na czarno. Po kliknięciu przycisku wysyłającego dane do analizy po chwili ujrzysz swoje trafienia zaznaczone na czerwono, oraz wygrane (jeśli już zostały opublikowane)! Jeśli wolisz tradycyjne sposoby to sprawdź wyniki lotto na stronie głównej. Powodzenia w jutrzejszym losowaniu, rozpoczyna się o godz 21:40 na Tvp Info i w internecie!


Komentarze:

Komentować mogą zalogowani użytkownicy.

Rejestracja | Logowanie [w MENU]


Dodaj komentarz
Anuluj